You are currently viewing Spalvingos, ryškios vestuvės: vakarienė po žvaigždėtu dangumi

spalvingos ryškios vestuvės – tebūnie projektas

Daugumai mūsų esamas laikotarpis yra gan sudėtingas- laikas katastrofiškai sulėtėjo ir kuriam laikui strigome namuose. Vieniems tai išeitis pasibaigti užsilikusius darbus, kitiems pagaliau atsipūsti nuo masės žmonių, dar kitiems laikas naujų minčių ir tikslų generavimui. Baugusis karantinas palietė kiekvieną, o ypatingai mus – dirbančius su renginiais. Spalvingos ryškios vestuvės, šventė dvare ar parke, su daugybę svečių ar jaukios šeimos apsuptyje – dauguma vestuvių buvo nukeltos, kai kurios net atšauktos.

Mums, vestuvių planuotojoms, nuplaukė iš ties įspūdingos vestuvės, apie kurias jau seniai svajojome. Nors vestuvės neįvyko, tačiau mintys nepaleido. Žinojome, kad turime daug bendraminčių tad subūrėme šaunią komandą, kuri padėjo įgyvendinti žvaigždžių vertą projektą, kuris papasakotų, kokios turi būti spalvingos, ryškios vestuvės. Visi pavargę nuo karantino ir išsiilgę renginių, vestuvių ar projektų nekantriai ruošėmės.

Spalvota ir ryšku – suderinama

Pasirinkome „Boho Chick“ tematiką, kuri iš ties yra spalvinga ir ryški. Čia susipina skirtingi gotikinio, Škotijos čigonų, mongolų ir Afrikos tradicijų stiliai. Galima atrasti ir romantizmo, bohemiško bei hipiško gyvenimo spalvų. Šių stilių įvairovė išlaisvino: buvo derinami šilti ir šalti tonai, atsirado daug spalvų. Kurdama puokštes Aliūtė juokavo: „pirma spalvos, po to gėlės. Norint žaisti su spalvomis ir kurti harmoningus derinius, būtina žinoti spalvų derinimo principus. O harmonija yra reikalinga – ji yra pusiausvyra tarp chaoso ir nykaus vienodumo ir pernelyg didelio sudėtingumo“. Nors stalą floristė nuklojo daug spalvotų puokščių ir dekoro elementų, jie visi derėjo tarpusavyje. Spalvingos, ryškios vestuvės – iššūkis floristėms bei dekoratorėms derinant tiek gėlės, bei skirtingas detales. Tačiau pasitelkus vaizduotę bei žinias visos detalės susidėlioja į savas vietas.

Suderintos detalės – žaisminga visuma

Vestuvių stalas neapsieina ir be kitų elementų. Jaukumui sukurti išdėliojome daug žvakių, vietoje polėkščių naudojome išskirtinius, medinius padėkliukus, o ant jų nugulė informaciniai meniu, kurie puikiai derėjo su bendra stilistika. Ir žinoma, kaip be užkandžių! Nors dauguma sako: maistas ant salų ne madoj, bet miniatiūriniai užkandukai ant subtilių medinių dėžučių atrodė iš ties žavingai. Viso stalo kulminacija – lempučių jūra, kuri vakarą pavertė išties magišku.

Padrąsinimas būti kūrybingais

Laisvė kūrybai ir improvizacijai – toks ir buvo mūsų projekto tikslas. Kiekvienas kūrėjas išlaisvino savo mintis ir lipdė savo įsivaizduojamas skulptūras. Mistiška dvaro aura, kupini meilės ir nuotykių ištroškę jaunieji, ryškios, spalvingos puokštės ir vakarienė po atviru dangumi. Vedini bendro tikslo, bet kiekvienas su savo vizija sukūrėme  harmoningą visumą.  

Vestuvių planavimas – tarsi sudėtingas labirintas, kuriame susitinka daug skirtingų kintamųjų. Tikimės, kad tai buvo ne tik mūsų, kolegų, susibūrimas ir meninė inprovizacija. Viliamės, kad padrąsinome būsimus jaunuosius, kurie myli kitoniškumą ir spalvas – keliaukit link savo ryškiausių žvaigždžių.

spalvingos ryškios vestuvės projekto komanda:

Modeliai: Paulina ir Emmanuel

Fotografė: Vilma Deveikytė Photography

Nuotakos suknelė: Tiulio Fėja

Jaunojo kostiumas: Vyriška mada

Nuotakos puokštė/floristika: Aliūtė Funky Flower

Vieta: Babtyno Žemaitkiemio dvaras

Tekstilė: Nėriniuota šventė

Lemputės: Smagilė

Užkandžiai: Kitchen Obsession

Spauda: Sugar Letters

Dekoras: 2frogs

Organizavimas: 2frogs, Vilma Deveikytė

Parašykite komentarą